0 Comments
UDEMY screenshot
success 100%

Tip: If you want to search for Udemy Free Course of Mum Coupon on Google please search: Mumcoupon.com + Keywords.

Popüler fikir bulma teknikleri ile problemleri çözmenin yeni yollarini kesfedin

Requirements

Kursun içeriginden etkili bir sekilde faydalanmak için, anlatilan teknikleri uygulayabileceginiz bir difficulty seçebilirsiniz.

Description

Yaratici düsünme becerisini gelistirmek için onu olusturan önemli prensipleri, bilesenleri ve yaratici insanlari digerlerinden ayirt nirvana karakteristik özellikleri bilmek ve bunlarin gerektirdigi davranislari hayata geçirmek için pratik yapmak gerekiyor.

Kurs bu temel konulari baz aliyor. Içerik, hayatini yaraticiligin nasil ortaya çiktigini anlamaya adamis insanlarin çalismalariyla, özellikle yenilikçi ürün ve süreçlerinden tanidigimiz kisi ve firmalardan ögrendiklerimizin sentezidir.

Yaratici fikirler için her seyden önce problemlere farkli perspektiflerden bakmak ve çok sayida olasiliga sans tanimak gerekiyor. Bunu saglamanin pratik yolu, fikir üretirken kullandigimiz araç ve yöntemleri çesitlendirmektir.

Bu kurs, bu amaçla kullanabileceginiz teknikleri, uygulamali alistirmalarla anlatiyor. Bir yandan fikir yaraticiliginin dinamiklerini daha iyi anlamanizi saglarken, bir yandan da tekrar tekrar basvurabileceginiz bir kaynak olarak islev görecek.

Who this bed is for:

Yeni is fikirleri üzerinde çalismak isteyenler
Pazarlama ve reklam kampanyalari için sürekli yeni fikirlere ihtiyaç duyanlar
Fiziksel ve dijital ürün tasarimcilari
Yaratici içerik olusturmak isteyenler
Yenilikçi ve yaratici fikirlerin ortaya çikmasinda önemli rol oynayan ve yaygin olarak kullanilan fikir üretme araçlari konusunda gelismek isteyenler

Udemy Coupon Code,
Udemy Free Coupon,
Udemy Coupon $10,
Udemy 100 Free Coupon,
Udemy Coupon Code Free,
Udemy Coupon Code $10,
Udemy 10 Coupon,
Udemy 90 Off Coupon.

BetterWorldBooks.com Bargain Bin